Bavona

Pergola bio-klimatyczna z modularnym systemem dachowym i bogatym wyposażeniem opcjonalnym.

Zapytaj o produkt

Od początku wiosny do późnej jesieni, nowa pergola ogrodowa BAVONA zapewnia naturalną przestrzeń wypoczynkową na tarasie lub w ogrodzie.

Wypoczywaj na świeżym powietrzu i korzystaj z niezawodnej ochrony przed nadmiernym nasłonecznieniem i niekorzystnymi warunkami pogodowymi, steruj słońcem i cieniem na swoim tarasie dokładnie tak jak masz na to ochotę. Konstrukcja pergol BAVONA zachwyca nowoczesnym wyglądem i wyrafinowaniem zintegrowanych rozwiązań technicznych. Każda pergola jest produkowana na miarę, w indywidualnej kolorystyce i wyposażona w różne opcje. Dostępne są dwa moduły wypełnienia części dachowej:

  • BAVONA TP6500 Hardtop - pergola bio-klimatyczna, dzięki aluminiowym lamelom o zmiennym kącie nachylenia zapewnia perfekcyjną ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem i deszczem. Naturalna cyrkulacja powietrza pomiędzy uchylonymi lamelami dachowymi działa jak bezpłatny system klimatyzacyjny.
  • BAVONA TP6100 Softtop - pergola śródziemnomorska ze zintegrowaną roletą rzymską. Wodoodporna, niepalna (klasa niepalności B1) tkanina poliestrowa oferuje doskonałą ochronę przed upałem, szkodliwym promieniowaniem UV oraz deszczem. Jednym naciśnięciem przycisku w pilocie można ją rozwinąć do dowolnego położenia, w zależności od potrzeb.

Dzięki zróżnicowanym wariantom montażowym oraz wyposażeniu opcjonalnemi, takiemu jak oświetlenie LED czy boczne rolety chroniące przed wiatrem i zacinającym deszczem, możliwości zastosowania pergoli BAVONA są praktycznie nieograniczone.

Bavona-zintegrowane oświetlenie LED

Zintegrowane, opcjonalne listwy LED zapewniają przyjemne, nastrojowe oświetlenie po zmroku.

Bavona-naturalna cyrkulacja powietrza

BAVONA TP6500 Hardtop z bio-klimatycznym wypełnieniem lamelowym:
Obrotowe, odporne na warunki atmosferyczne lamele aluminiowe pozwalają na naturalną cyrkulację powietrza.

Bavona-odwodnienie

Sprytne odwodnienie połaci:
Gdy lamele są zamknięte, woda opadowa jest odprowadzana do bocznych, zintegrowanych kanałów odwodnieniowych, a następnie rurami spustowymi w podporach - do gruntu.

Bavona-wersja z miękkim dachem

W taki sam sposób rozwiązano odwodnienie pergoli BAVONA w wariancie Softtop - z wypełnieniem dachu roletą rzymską.